Zabawki edukacyjne dla 8 latka – co spodoba się dziecku i zadowoli rodziców?

single-image

Każde dziecko lubi się bawić… A jeśli połączymy jego rozrywkę z nauką, to w przyszłości może osiągnąć naprawdę spory sukces. Sprawdź, które zabawki edukacyjne dla 8 latków warto wybrać, aby zadowolić zarówno dziecko jak i rodziców.

Rodzaje zabawek edukacyjnych dla dzieci

Czym najchętniej bawią się ośmiolatki? Do najbardziej popularnych zabawek z pewnością należą gry planszowe, puzzle, klocki w różnych kolorach i kształtach, a także zabawki zręcznościowe i muzyczne. Wszystkie z tych zabawek edukacyjnych przeznaczone są głównie dla 7 i 8 latków i można znaleźć je w dobrych sklepach z asortymentem dziecięcym, m.in.www.urwis.pl/wiek/zabawki-dla-7-i-8-latka. Każda z powyższych kategorii niesie ze sobą szeroką gamę przeróżnych gier edukacyjnych, które znacznie wpływają na rozwój dziecka, a tym samym cieszą rodziców, chcących wspierać naukę swoich pociech.

Gry edukacyjne dla 7 i 8 latków

Numerem jeden wśród dziecięcych zabawek edukacyjnych od wielu lat są klocki LEGO. Firma ta nie pozostaje dłużna swoim fanom i bardzo często wypuszcza na rynek coraz to nowsze serie zabawek. Do najbardziej lubianych należą LEGO Star Wars i LEGO Minecraft nawiązujące do popularnych bohaterów i ich niesamowitych przygód. Jednak te klocki, jak można się domyśleć nie należą do najtańszych…

zabawki-dla-8-latka

Z nieco niższej półki cenowej warto wyróżnić grę Gorący ziemniak, która nie tylko jest świetną zabawą dla całej rodziny, ale także rozwija zdolność myślenia pod presją czasu. Równie ciekawą zabawką edukacyjną jest Kwadrylion, w którym trzeba się nieźle nagłówkować, aby znaleźć prawidłowe rozwiązanie. Wśród gier dla 8 latków dużą popularnością cieszą się także zabawki uczące zasad ortografii i podstaw matematyki, np. Wyścig ortograficzny, matematyczny czy Literkobranie. Ten rodzaj rozrywki edukacyjnej w znacznym stopniu pomaga dziecku poradzić sobie ze szkolnymi obowiązkami.

Zabawki dla 8 latek ― czym bawią się dziewczynki?

Wśród klocków dla dziewczynek również znajdziemy firmę LEGO, a tam m.in. LEGO Friends Szpital, z zestawem mini laleczek oraz elementów potrzebnych do zbudowania całej placówki medycznej wraz ze sprzętem lekarskim. Równie ciekawą serią jest LEGO Słoneczny katamaran lub Kurort w Heartlake.

zabawki-dla-dziewczynek

Dla miłośniczek eksperymentów polecamy grę Moje pierwsze doświadczenia chemiczne, w której za pomocą ciekawych przyrządów będą mogły wykonać bezpieczne eksperymenty. W dziewczęcej ofercie znajdzie się także coś dla młodych dam, mowa o Warsztaciku perfum, czyli przygotowywaniu perfum z aromatów i surowców aromatycznych. Ponadto w sklepach z zabawkami edukacyjnymi znajdziemy także wiele ciekawych gier karcianych oraz quizów rozwijających młode umysły.

Zabawka roku 2018

Wśród zabawek roku 2018 dla 8 latków wyróżniono grę Było sobie życie. Jedz, biegaj i rośnij zdrowo, która nie tylko dostarcza sporej dawki humoru, ale także uczy dzieci co warto jeść, a jakich produktów lepiej unikać. Dzięki tej grze nasze pociechy będą miały świadomość tego, jak dbać o swoje zdrowie i zapobiegać nieprzyjemnym chorobom.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Zobacz też